KUPOLS

Svētku KUPOLS

Pasākumu aģentūras vadītāja DACE no 2022. gada sākuma saviem klientiem ir izveidojusi ļoti intīmu un romantisku svinību vietu – SVĒTKU KUPOLU, kas atrodas netālu no Jelgavas centra – vairākus gadsimtus senās Kārklu muižas parkā. Ideja par šo kupolu bija ilgi lolots Daces sapnis, kurš nu jau 2 gadu garumā kausē katra ciemiņa sirdi.

Šeit – pa kupola caurspīdīgajām sienām var vērot plaukstošos ziedus, klausīties putnu vīterošanā, apbrīnot katra gadalaika burvību un lūkoties naksnīgajās debesīs, skaitot krītošas zvaigznes.

Kupolā var pulcēties līdz 15 personām, tādēļ tas ir piemērots gan romantiskam vakaram divatā, gan sirsnīgam pasākumam ģimenes, draugu vai kolēģu kompānijā. Omulīga kopā būšana, katra iecienītākie ēdieni un dzērieni, mirkļu iemūžināšana skaistās fotogrāfijās un pozitīvas emocijas, kas paliks atmiņā uz visiem laikiem!

Kupola īres cenas:
1h – 75€
2h – 140€
3h – 195€
Katra nākamā stunda – 65€

Piedāvājam

ne tikai izīrēt Svētku kupolu jūsu pasākuma svinībām, bet arī veikt papildus dekorēšanu un galdu klāšanu atbilstoši katra klienta vēlmēm. Vienmēr piemeklēsim jums izdevīgākos un piemērotākos risinājums, jo mēs allaž visam pieejam ļoti individuāli un atsaucīgi.

Ja vēlies svinēt svētkus svinību kupolā, veic rezervāciju pa tālruni 24 111 441 vai e-pastu info@pasakumuorganizesana.lv. Kupols atrodas Kārklu muižā (Kārklu ielā 67, Jelgava)

Par «Pasākumu aģentūra DACE» varētu stāstīt daudz, jo aizrautīgu cilvēku īstenots projekts vienmēr ir interesants un negaidītu pārsteigumu bagāts! Taču labāk par visu pārliecināties pašiem, ļaujot «Pasākumu aģentūra DACE» noņemt no saviem pleciem rūpes par pasākuma organizēšanu, un vienkārši – baudīt svētkus.

Ielūkojies vairāk mūsu komandas ikdienā Facebook un Instagram vietnē vai mājas lapā: https://www.pasakumuorganizesana.lv/. 

Lai jauki svētki!